Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szememben egy hete szúró, égő...

Szememben egy hete szúró, égő fájdalom, néha viszket miért?

Figyelt kérdés
Kb két hete valami belement a szemembe (talán szempilla), amit nem is találtam meg, de felsérthette kicsit a szemem, mert utána fáj napokig, elmentem vele szemészetre, azt mondták semmi baja a szememnek, makk egészséges azon kívül,hogy szemüveg kell (van is), viszont azóta egy hete, fenn áll ez az kissé égő,szúró fájdalom, amely műkönny használatára csillapul, de nem múlik, vajon mi lehet ez kisebb kötőhártya gyulladás esetleg szaruhártya gyulladás(arra gondolnék itt azért egy hét alatt már több is kialakult volna, mint egy kis szúró fájdalom). Reggelente amikor felkelek kicsit csipásabb a bal szemem (az érintett), mint a jobb illetve, egy ilyen váladék szerű valami(ami picit sűrűbb mint a könnyem) pislogásra egy ilyen homályt képez reggel. (Másik szemre nem jellemző) Remélem tudtok segíteni... egy kis megnyugtatás kéne,hogy semmi komoly, mert megyek hétfőn szemészetre csak még messze van..

2019. nov. 16. 13:53
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia, szerintem ez lehet kötőhártyagyulladás. De ne izgulj, ez nem nagy baj, kb egy megfázás súlyosságú. Kapsz rá szemcseppet és pár nap alatt vége:)
2019. nov. 16. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!