Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma 3 hete, hogy prk no-touch...

Laci198901 kérdése:

Ma 3 hete, hogy prk no-touch al műtötték a szemem. A bal szememmel még mindig nagyon gyengén látok míg a jobb szememmel jobban de, nem jól. Normális ez fog még javulni? Mindenhol azt olvasom, hogy 10 nap után már jól látnak.

Figyelt kérdés

#szemműtét #lézeres szemműtét #látásjavítás #prk no touch #sas szemkezelés
2019. nov. 29. 12:24
 1/3 szemdoki82 ***** válasza:

Kedves Laci,


A PRK műtétnek az a hátránya a Femto műtéthez képest, hogy kiváltja a szaruhártya sejtek válaszreakcióját. Ezt a klinikák tudják, előre beszámítják a kezelés tervezésekor. Ha valaki az átlaghoz képest jelentősen eltérően reagál a kezelésre, jelentkezhet látásprobléma. A jó hír az, hogy ez biztosan korrigálható. Javaslom menj vissza a klinikára, ahol a műtét történt és mondd el a problémádat. Biztos tudnak rá megoldást, nincs okod aggódni.

2019. dec. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem 2-3 hónap alatt állt be a végső élesség.

Én is idegeskedtem miatta, de aztán megjavult.

2019. dec. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Hát nekem volt egy év mire beállt, szóval nyugi.
2019. dec. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!