Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Véletlenül felbontottam a...

Véletlenül felbontottam a Ciloxan szemcseppet?

Figyelt kérdés
2 darabot vettem, nem magamnak, hanem macskáknak, de ez lényegtelen. Tegnap este felbontottam az egyiket, csepegtetem is vele majd elraktam. Amilyen okos vagyok erről megfeledkeztem, és az előbb felbontottam a másikat is. Lecsavartam a kupakot majd vissza is raktam. Elvileg a felbontás után 4 héttel ki kell dobni, de ennyi idő alatt az első sem fogy el. Merjem majd használni, vagy inkább kuka?
2019. dec. 10. 19:49
 1/3 anonim ***** válasza:
51%

Én a saját szemembe is használtam a Ciloxánt az állítólagos lejárat után, és nem hogy nem ártott, de még használt. Ha betartottam volna a leírást, akkor dobhattam volna el majdnem tele.

Mindenki máshogy áll hozzá, én nem vagyok parás az ilyesmitől. Ha egy szemcsepp megromlik, akkor csípi a szemet. Ez nem 4 hét után van, hanem hónapok után. Teddd el nyugodtan, ha rendszeresen használod, akkor addig simán elfogy. Jegyezd meg a felbontást. Tedd hűtőbe esetleg.

2019. dec. 10. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
53%

"Ha egy szemcsepp megromlik, akkor csípi a szemet."

Ez nem így van. Ha egy szemcsepp megromlik, akkor elszaporodnak benne a baktériumok, és begyullad tőle a szem. Próbáld ki, hogy a húslevest 2 napig a nappaliban tárolod, majd megeszed. Csak csípni fogja a szád, vagy fosol tőle egy hétig?

2019. dec. 10. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
És mondtam, hogy nem? Nem baromság, haver, az a baromság, hogy beszólsz, de válaszolni nem váaszolsz a kérdésre. Elszaporodhatnak benne felőlem a bacik, észrevenni nem azt fogod, hanem hogy csípi a szemet. Ezért könnyű tesztelni, mielőtt telenyomod a szemed vele. Viszont ez sok idő, nem a feltüntetetett 2 meg 4 hét, hanem hónapok, még akkor is, ha nem hűtöd.
2019. dec. 11. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!