Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tii is optikában vásárol-játok...

Tii is optikában vásárol-játok a kontaktlencsét? Meg vagy-tok elégedve az optikával? Én egyáltalán nem vagyok megelégedve, hogy lehet váltani?

Figyelt kérdés

Nekem 12000 Ft három hónapra, csak hipp-hopp megemelték 8800-ról az árát. A folyadékból pedig a legkisebbet megszüntették, a 360 ml. pedig 3500 Ft. Amikor meg megyek venni kontaktlencsét állandóan rám akarják tukmálni a vizsgálatot, ami 3000 Ft... De nem tudják eldönteni, hogy mikor ingyenes és mikor nem, illetve néha jár kedvezmény a diákoknak, máskor pedig meg mintha nem is hallottak volna róla...

Nektek mik a tapasztalataitok?


2010. júl. 20. 13:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Dehogy vásárolok én optikában, nem vagyok én bolond. Elkértek volna a lencsémért 11000 ft-ot, neten meg ugyanaz 4800 ft volt és házhoz is hozták. Azért nem mindegy. A folyadék külön lehúzás, 350 ml-ereset kapsz Rossmannban 700 ft-ért, ugyanolyan jó mint a drágák.

Diákkedvezményt nem tudom hogy van. Sajnos már nem vagyok diák:)

2010. júl. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Vizsgálatra szoktál járni?
2010. júl. 21. 19:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Huh megnéztem az egyémet, az optikában vásárolva 16000 Ft lenne, (kontaktlencse+tisztító) a netem meg 12500 Ft. Tuti,h ogy legközelebb az interneten veszem, csak most egy kicsit dühös vagyok, mert tegnap 12000 Ft-rt vettem meg csak a kontatklencsét. Köszi szépen a tanácsodat!!!!!!!
2010. júl. 21. 19:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!