Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet? (sos lent)

Mitől lehet? (sos lent)

Figyelt kérdés
A bal szemem ami amúgyis gyengébb a jobb nal, mindig be vörösödik, visint használok rá, régen orvoshoz jártam vele, kivizsgálás stb minden rendben volt, visine után jó egy darabig, sokat éjszakázom, 12 óra, és monitorokat nézek legtöbbet, és írok led lámpa fényben, nem szúr nem könnyezik, csak néha, mi lehet ez? Éjszakázás miatt lehet?
2020. jan. 3. 01:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Lehet hogy az egész éjszakán át tartó monitorbámulás az oka
2020. jan. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem, és valószínű csak azért a bal, mert az a gyengébb, mert megint vörös, de már ma 10 szer cseppentettem visinnel, nem is lehetne annyiszor
2020. jan. 3. 01:58
 3/4 anonim ***** válasza:

Áruld már el, ez mitől sos?

Vegyél monitorhoz való kékszűrős szemüveget. A monitort ne bambuld, időnként nézz el balra, jobbra, fel, le.

2020. jan. 3. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Vagy menj el szemészhez, és irass fel szemüveget, a rossz látás is okozhat ilyet.
2020. jan. 6. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!