Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Más is van aki fiatalon hord...

Más is van aki fiatalon hord bifokális szemüveget?

Figyelt kérdés
Nekem sajnos ilyen szemüveg kell fiatalon. És nem találkoztam még hasonló fiatallal akinek ilyen szemüvege volt. 17/L

2020. jan. 5. 15:58
 1/5 anonim ***** válasza:
23%
Van, sajnos a szem nagyon kényes dolog. Logikus pedig, hogy a mínuszos szemed ha plusz irányba romlik, az kikorrigálja a mínuszost és így megjavul, de sajnos nem így van. Egy lézeres szemműtét viszont segíthet.
2020. jan. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
18%
Szemtornákat érdemes kipróbálni, hetek alatt segíthet.
2020. jan. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
17%
Nincs. Azt egyedül neked találták ki.
2020. jan. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem is van ilyen ismerősöm, aki velex egyidős, szóval nem csak te vagy egyedül :D

Ez amúgy hogy alakul ki? Mert nekem az logikus, hogy a szemed az vagy pluszos vagy minuszos, kivéve idősebb korban, mikor már nem tud úgy alkalmazkodni a rugalmasság hiánya miatt, de ez a kor miatt van. Neked is ez okozza vagy mástól van?

2020. jan. 5. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Fiatal puma. Fiatalság bolondság. Nem puma. Fiatal vagy még
2020. jan. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!