Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitöl látni mindenfele cikázo...

Robi8899 kérdése:

Mitöl látni mindenfele cikázo fényt a szemben?

Figyelt kérdés
Már másodszor történt es kb 1 percig tarotott és aztán elmult . Szemorvosnal is voltam de minden rendbe talált ,h talán valaki találkozott ilyesmivel?
2020. jan. 10. 23:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Mindenkivel van ilyesmi, ha belenéz egy erős fényforrásba, amihez nem szokott hozzá a szeme.
2020. jan. 10. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 gublug ***** válasza:

Lehet leesett a vercukrod.


Vagy feher apro korocskeket lattal kovalyogni?

2020. jan. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Hát épp ez az h nem néztem erős fénybe,bar most levoltam hajulva pakoltam es mikor kiegyenesedtem akkor egyszer csak ilyen Kis vonal szerű fények minden felé nem is h bevilantak hanem ugy megjelentek es mind mikor tükröződik a viz erős fény csikok. Eleg ilyeztő. De az is lehet a vercukor vagy fogalmam se nincs.
2020. jan. 11. 09:55
 4/7 anonim ***** válasza:
#1 - Oh, az más. Ilyen velem is van, lehet, hogy másokkal is, csak nem foglalkoznak vele. Velem is volt, hogy fölkeltem az ágyból, fölálltam a székből, vagy guggoló pozícióból egyenesedtem ki, és nem hogy cikázó fényeket, még vibrálást is éreztem, meg beszédülést. Valószínűleg az alacsony vérnyomásnak, vércukor szintnek köszönhető, de lehet, hogy csak hirtelen elveszted az egyensúlyérzékelésed. Nem hiszem, hogy komoly lenne ez.
2020. jan. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen előfordul, azonnal szemészeti ügyeletre kell menni! Nekem volt már ilyen. Leválhat a retina, és meg lehet vakulni. Ez nagyon veszélyes! Most így utólag azért nézesd meg a szemed a Szemészeti Klinikán.
2020. jan. 21. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 gublug ***** válasza:
Szerintem csak leesett a vérnyomásod. Nem vészes.
2020. febr. 6. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szemorvosnal is voltam mar 2 szer is nezettem ezt a szem fenék vagy mit ugye ez a retina leválás és minden rendbe volt. Lehet télleg csak vernyomas vagy ilyesmi lehetett ,régebben nem volt ilyen velem,most meg 2 honap alatt kb 2 szer . köszönöm a válaszokat :)
2020. febr. 15. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!