Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Érdemes kontaktlencsét venni...

Érdemes kontaktlencsét venni airsofthoz? (többi lent)

Figyelt kérdés
Két hét múlva megyek életemben először airsoftozni és szemüveges vagyok (-1,5-ös mindkettő). Beférne/zavarna a szemüveg a maszka alatt vagy inkább ruházzak be kontaktlencsére (még sosem volt)? Vagy a -1,5 airsoftozáshoz nem olyan durva hogy kelljen bármelyik is? Köszönöm a válaszokat előre is!

2020. jan. 14. 12:14
 1/2 anonim ***** válasza:

Kontaktlencsét, csak bemérés és betanítás után lehet venni

Ha csak erre kell, és egyáltalán alkalmas a szemed a hordásra, akkor napit vegyél....


Ez így alsó hangon, optikában olyan 12-20 ezerbe fog kerülni, az, hogy érdemes-e, neked kell eldönteni

2020. jan. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Paintballozni voltam, maszk nagyon hasonló már ha nem ugyanolyan. Elfér a szemüveg, egy barátom abban játszott mert - 6os. Én - 1 mellett levettem inkább.
2020. jan. 14. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!