Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencséhez kell venni...

Kontaktlencséhez kell venni kontaktlencse vizet?

Figyelt kérdés

Lehet hogy hülyén hangzik, de itt megkérdezem.


Ha egy jelmezhez szeretnék venni kontaktlencsét, de nekem nincs és szemüveges sem vagyok, kell a berakáshoz olyan tisztító víz?


Ez hogy működik?


Köszi előre is☀️



2020. febr. 1. 11:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Vedd meg a lencsét és olvasd el a leírását. Ha egyszer használatos fajta ahhoz elvileg nem kell
2020. febr. 1. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A helyedben vennék. Ha először teszel lencsét, akkor nem lesz egyszerű. Csapvízzel véletlen se érintkezzen! Kb fél éve lencsés vagyok. Az elején jó sokat szenvedtem vele. Nézz videókat a neten előtte.
2020. febr. 1. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utána olvastam és többen is írták hogy kell valamennyi idő hogy hozzá szokjon a szem, vagy arra hogy egyáltalán be tudd tenni. De ha egyszer használatos nem tudok túl sokszor próbálkozni vele (úgy értem pl ha aznap van a verseny előtte napokon nem vehetem ki - be)


Most mi legyen? :(

2020. febr. 2. 10:46
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne vegyél még divatlencsét sem kontaktlencse bemérés és betanítás nélkül!
2020. febr. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Most nagyon elszomorodtam, de köszönöm szépen a válaszokat!


Esteleg még annyi, hogy ha mondjuk mégis csak megveszem a lencsét és tegyük fel sikerül berakni, fog mozogni a helyén?

Macska szemes minta lenne rajta, ami úgy nem szimmetrikus szóval látszik ha elfordul.

Illetve ha nem jó a szememre a görbülete miatt, simán ki tudom venni ugye?

Aztán viszlát kontaktlencse


Köszi szépen mégegyszer

2020. febr. 2. 20:59
 6/6 anonim ***** válasza:
ha nem jó a görbülete, a felrakás és a kivétel is probléma lehet ill el fog csúszni...nem mellesleg ezek a nagyon mintásak akadályozzák a látást is
2020. febr. 2. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!