Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Akik csináltattak lézeres...

Akik csináltattak lézeres szemműtétet, mennyire vagytok elégedettek vele?

Figyelt kérdés
Milyen kezelés volt,mikor történt, illetve mekkora dioptriáról?

2020. febr. 28. 13:30
 1/4 anonim ***** válasza:
59%

100%-ban!


4,5 - 6,5 ről 0-0-ra, Sasszem klinika

2020. febr. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Hááát... Budapesten hallottam hogy megvakult egy néni mer elcseszték, ezért nem merem megcsináltatni
2020. márc. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
1997-ben az egyik, 1999-ben a másik szememet műtötték (az első műtét után többé nem hordtam szemüveget), -6-os volt a rosszabbik szem (plusz cilinderes/asztigmiás). A látásom TÖKÉLETES most is; nagyon örülök, hogy rászántam magamat, pedig én elég nehezen szedtem rá össze a pénzt.
2020. aug. 21. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

3 napja csináltattam meg. Az első éjjel utána fájdalmaim voltak, égett a szemem, durván könnyezett néha, most még kicsit kellemetlen, 2 nappal utána már vezettem.


A műtét kb 3 perc volt összesen a 2 szemre, iLASIK iDesign volt. Lebenyképzés femtosecond lézerrel majd kezelés az excimer lézerrel.


Már jól látok, csak még úgy érzem mintha valami bökné a szemeimet.


3 nap és már újra látok közelre, mondták, hogy megeshet, hogy ezután meg olvasó szemüveg kell majd, de úgy néz ki arra még nem lesz szükség. 43 éves vagyok.

2020. nov. 14. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!