Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Volt már valakinek lézeres...

Volt már valakinek lézeres szemműtétje az Orbi-dentnél? Mik a tapasztalatok? PRK vagy Lasik?

Figyelt kérdés
Szeretnék lézeres szemműtétet de teljesen tanácstalan vagyok.Az Orbi-dentet választottam Debrecenben, de nem tudom h PRK vagy Lasik?A lasik tűnik szimpatikusabbnak de utána néztem h vannak kockázatai pl. h erős ütés esetén leválik a lebeny. ezért félek a szövődményeitől. Esetleg valakinek van tapasztalata?Csak a bal szememet kell műteni -4.5 dioptriás , a másik 100%.Megéri vállalni a kockázatot? A válaszokat előre is köszönöm.

#lézer #lasik #PRK #szemműtét. Debrecen
2020. márc. 14. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:
76%
Nekem lasik típusú műtétem volt, ezelőtt 18 évvel, Bp-en.Soha semmi komplikáció nem volt, azóta is tökéletes.
2020. márc. 14. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!