Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Tudnátok ebben segíteni?...

Tudnátok ebben segíteni? (Kontaklencse) többi lent

Figyelt kérdés
Szóval már 3 éve szemüveges vagyok és gondolkoztam a kontaklencsén mivel úgy érzem megkönnyítené a napjaimat mivel eleve sportolok olyat amihez nem olyan jó a szemüveg(gimnasztikus aerobik) Viszont ha anyukámnak felvetném ezt az ötletet tuti nemet mondana. Valami tipp hogyan vehetném rá mégis mert tényleg jobb lenne. És tisztán is tudnám tartani (mert úgy hallottam hogy nagyon higénikusnak kell lenni) Az is segít ha leírjátok a véleményetek/tapasztalataitok+hogy mennyibe kerül a féléves, havi stb és hogy hol érdemes beszerezni esetleg a tiétek honnan van. Köszi

2020. ápr. 19. 15:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Anya! Vagy hetente új szemüveget kell venned, mert a sportolás miatt folyamatosan eltörik vagy kontaktlencsére váltunk.
2020. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2020. ápr. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
13😅
2020. ápr. 19. 23:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tudom 14 kell lenned hogy lehessen. De lehet ez már régen volt.
2020. ápr. 20. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
13 évesen tuti nem fognak adni neked. Minimum 14, de inkább több.
2020. ápr. 20. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!