Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mostanában rengeteget kell...

Mostanában rengeteget kell tanulnom, ülnöm a számítógép előtt. Nem vagyok szemüveges, de délutánra annyira kifárad a szemem, hogy még a fejem is belefájdul sokszor. (? )

Figyelt kérdés
Távolra tökéletesen látok. Gyors megoldást kerestem, és mivel az optikák zárva vannak, vettem egy +1 dioptriás szemüveget, amivel erőlködés nélkül látok. Mennyire ártok ezzel a szememnek?
2020. ápr. 24. 19:06
 1/1 anonim ***** válasza:

Nem vagyok szakerto, csak kozelre latassal gondjaim lettek. Azota mar csinaltattam olvasoszemuveget. Elotte ereztem hatarozottan, hogy jott tett a keszen kaphato. Viszont idovel azt is eszrevettem, hogy kulonbseg van a ket szemem kozott, igy egyik oldalon faradt a szemem.

De pl a ferjemnek a latszeresz ajanlotta, hogy kepernyohoz o hasznalhatja a keszen kaphatot, mert majdnem egyezo a ket szeme.

Szerintem erezni fogod. Es ilyen tavon nem artasz. Vegyel szemszarazsagra valo szemcseppet is. Nagyon sokat segit.

2020. ápr. 24. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!