Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Amikor átveszed az új szemüveg...

Amikor átveszed az új szemüveged az optikában akkor már abban mész haza?

Figyelt kérdés
Vagy az meredek lenne és csak otthon kezded el használni??

2020. máj. 7. 13:15
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát én annak idején abba mentem haza az elsőnél. Sétálva mentem, kissé instabil volt a dolog, majdnem hanyatt is estem...szóval nem biztos hogy abba kéne menned.
2020. máj. 7. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%

Kétszer csináltattam magyarba szemüveget. Mivel szédültem benne mint a rossznyavaja ezért soha nem mentem abba haza.

Ha ukrajnában csináltatok szemüveget akkor abba haza is merek vezetni, mert nem szédülök, nem látok homályosan, nem fáj a fejem se semmi. Az ottani szemüvegjeim egytől egyig érték a pénzt, itt magyarba hiába csináltatok akármilyen neves optikána szemüveget egy fityinget se ér. Ukrajnában egy kis "bódéban" ha nem fényre sötétedő szemüveget kérsz 20 percen belül kész van a szemüveg. Az egész család ott csináltatja. Sokkal olcsóbb és jobb minőségben is.

2020. máj. 7. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
2-es. Gagyi szemüveget magyarba is vehetsz ólcsón és gyorsan! Ha komolyan veszed a szemed világát, szemorvoshoz mész! A szakorvos ír ki személyreszabott szemüveget, amit szakemberek készítenek ami időbe telik!Magyarországon felvilágosult emberek vannak és óvják egészségüket!
2020. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én már az optikában a régi szemüvegemet csomagoltatom be, és az újat veszem fel. Cipővel is így szoktam csinálni.
2020. máj. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

#3

Ilyenkor örülök, hogy vannak akik okoskodnak úgy hogy nem tudják miről beszél az ember.

Ez az ukrán szemészet úgy megy, hogy ez csak egy optika. Mint ahogy te is mondtad elmész szemorvoshoz és viszed magaddal a papírt. Mivel forgalmas hely emiatt minden fajta lencséből tartanak raktáron. Becsiszolni a lencsét a keretbe pedig nem hetek kérdése, hanem percek kérdése.

Szóval itt is az a pucuság amit mondtál. Itt magyarban nem azért ülnek rajta hetekig, mert minőségi cucc, hanem mert berendelik, ráveszik magukat, hogy megcsinálják és ez ami sok idő.

Ott meg egyik helységben ott van a több 100 keret, kedvedre próbálhatsz különböző kereteket. Majd hátul már a recept alapján rakják is bele a lencsét. Addig elmész vásárolni.

Ha fényre sötétedő lencse kell az ott is 1-2 hét, mivel az nincs raktáron, azt ott is ugyan úgy berendelik. Szóval a fényte sötétedő nem azért 1-2 hét mert minőségi, hanem mert magyar alapon rendelgetik a lencsét, meg ráérősen csinálják.

Szóval egyáltalán nem igénytelen a dolog, nem kókány munka.

De tényleg örülök mikor ennyire tud okoskodni valaki valamiről amit még életében nem látott.

2020. máj. 7. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!