Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ha megkaptam az új szemüvegem...

Ha megkaptam az új szemüvegem de mégsem jól van beállítva akkor vajon kell időpont ha vissza megyek?

Figyelt kérdés
Sajnos lecsuszkál, de nem azonnal csúszik le hanem bizonyos idő alatt. Már idegesítő. Ha szorosabbra veszik akkor jó lesz vajon? Be lehet menni vajon csak úgy vagy érdemes telefonálni? És ha ne adj isten, nem tudják megoldani?

2020. máj. 9. 17:47
 1/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik optikába bemehetsz vele, nem csak oda ahol csinálták. Ha nem csak egy "recepciós" van ott, akkor egyből megoldják az állítást.
2020. máj. 9. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát remélem. Sajnos ez nem annyira jó optika, ide legközelebb szerintem nem megyek. Csak a kedvezmény miatt mentem, még a neten azt olvastam hogy ez jó optika. Emberek azt írták.
2020. máj. 9. 17:55
 3/9 A kérdező kommentje:
Máshova nem akarom bevinni, mert elveszhet a garancia.
2020. máj. 9. 17:56
 4/9 DadsDaughterNotSoLittleeeeeeee válasza:
Ez egy pár perces dolog, ehhez szerintem nem kell időpontot kérned. Pénzt sem szoktak érte kérni.
2020. máj. 9. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Oda vidd,ahol csinálták.Máshol még ha apró munka is , fizet

ni kell érte .Biztos megtudják oldani .

2020. máj. 9. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Máshol elvből sem csinálják meg ingyen .

Ők is pénzből élnek.

2020. máj. 9. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

55%-os! Ugye nincs szemüveged?

Kérdezőnek: bárhova viheted, legtöbb helyen az állítást ingyen végzik, akkor is ha nem ott készült a szemüveg, és az állítás a garanciát nem befolyásolja.

2020. máj. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ingyen illene mondjuk megcsinalni, mert rosszul allitottak be. Amugy meg lehet oldani.
2020. máj. 10. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bármelyik optikába mehetsz vele, ez pár perces munka.
2020. máj. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!