Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Felébredtem, és nem láttam...

Felébredtem, és nem láttam egyik szememre pár percig?

Figyelt kérdés
Negyed órája történt kb, felébredtem, és a bal szememre egyáltalán nem láttam, majd fél - 1 perc után először csak a tárgyak körvonalait úgy, mintha véletlenszerű színekkel ki lettek volna festve, aztán még kb 1-2 perc múlva teljesen visszajött a látásom. Mi lehetett ez? A bal oldalamon feküdtem, megnyomhattam?

2020. máj. 14. 06:41
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
Valoszinuleg elnyomhattad, igen.
2020. máj. 14. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
73%
Mindenképpen szemészeti és neurológiai vizsgálatra van szükség kérdező. A neurológiával kezdve. Akár a sürgire is nyugodtan bemehetsz ezzel.
2020. máj. 14. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

menj mindenképp szemészetre. elég gyakori ez a jelenség, akár úgy is, h vissza se jön többet a látás (szemfenék vénatrombózis), szal mindenképp meg kell nézetni.

és persze lehet idegszál-gyulladás is, tehát neurológia is, ha a szemészet nem lát semmi különöset.

az más kérdés h a jelen helyzetben mit tudsz kezdeni, de alapból így megy.

2020. máj. 14. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a válaszokat. Nem fájt, semmi különöset nem vettem észre a látáskiesésen kívül, és ahogy felültem az ágyban, kb fél perc után elkezdett javulni.

Soha semmi hasonló gondom nem volt, szerintem nem is a korral jár, 20 éves vagyok. :D

2020. máj. 14. 10:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!