Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A balszememre vak vagyok és a...

A balszememre vak vagyok és a bal szemem kifelé fordul és nagyon szégyellem mit tegyek?

Figyelt kérdés
Angliában élek anyaként.. a műtétet sajnos nem engedhetem meg magamnak...van valami olcsó és mas módja ennek enyhítésére? Köszönöm szépen!

2020. máj. 15. 02:31
 1/5 anonim válasza:
67%
Szia! En nem tudok semmilyen olcso megoldast, es szerintem erre nincs is, csak a mutet , mivel ez nem egy konnyen valtoztathato dolog, de az teljesen ingyenes, ha elfogadod magad. Ezen nincs mit szegyellned:) nem te tehetsz rola, es hidd el nekem aki szeret, az igy is elfogad❤️ aki szeret, az nem a szemed ferdeseget fogja figyelembe venni. Ettol vagy kulonleges, es eros. Aki pedig megszol emiatt vagy barmilyen megjegyzest tesz, sz.rd le. Nem az o testuk, szoval nincsen beleszolasuk:D puszillak! :*
2020. máj. 15. 03:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
15%
Vegyel vagy csinaltass valami "jokepu" szemtakarot mint egy kalozkapitanynak ... Jack Sparrow meg siman lehetsz.
2020. máj. 15. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, a szemtakaró még dögös is lehet, persze csak ha pasi vagy. Megértelek, az emberek hajlamosak megbámulni azt, ami szokatlan, de általában nincs bennük rosszindulat.
2020. máj. 15. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
33%
Főleg külföldön sokan hordanak ezért szemtakarót. Angliában nagyon jókat lehet kapni.
2020. máj. 15. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
56%
Esetleg, azon az oldalon, ráfésülheted a hajad...
2020. máj. 16. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!