Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Normális, hogy ha dörzsölöm...

Normális, hogy ha dörzsölöm vagy húzom a szemhélyam, akkor ilyen recsegő, kattogó hangot hallok?

Figyelt kérdés

Mostanság egyfolytában piszkáltam és dörzsöltem a szemem aminek hatására keletkezhetett ez a probléma.

Tudom, hogy ez a hang a szemhély alatt lévő levegő kipréselődése miatt van, de ha már csak megnyomom a szemem belső részét ilyen fura recsegő hangot ad ki.

Van itt olyan akinek volt ilyen problémája?

Illetve, ha ismeritek ezt, ez okozhat problémát? Vagy elmúllik magától?



2020. máj. 18. 23:22
 1/4 anonim ***** válasza:
ly-vel? Nem, nem vagy normális.
2020. máj. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Elnézést kérek a pontatlanságomért, eléggé fárasztó napom volt.

*Szemhéjam

2020. máj. 18. 23:57
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem normális, nekem mindig is adott ki ilyesmi hangot a szemhéjam, mégsincs semmi bajom, nem kell aggódni miatta. Azért szerintem a biztonság kedvéért próbáld meg kevesebbet piszkálni, nem teljesen értem, hogy miért nyomkorászod. :D
2020. máj. 19. 02:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is, de ez inkabb "cuppogo" hang. Mert hat azert csak nedves a szemgolyo is, meg a szemhej belul.
2020. máj. 19. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!