Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mitől lehet piros a szemem?

Mitől lehet piros a szemem?

Figyelt kérdés
tegnap arra ébredtem hogy olyan mint ha könnyeznék kicsit de folyamatosan, aztán láttam hogy az nem éppen könny hanem csipa, megnéztem tükörben és full vörös volt a bal szemem,de csak a bal szemem, a jobbal nem volt semmi, és a szemem külső sarka(a bőr részen) is piros , kicsit ég is , olyan mint ha le lenne horzsolva , de nem csináltam vele semmit , nemtudom hülye kérdés lehet, de a huzattól lehet, hogy begyulladt volna vagy hasonló? mellesleg nem vagyok allergiás semmire , volt már hogy sokat játszottam és piros volt a szemem tőle , de az más volt és akkor a szemem fájt (most nem fáj ezesetben),ami másnapra el is múlt

2020. máj. 29. 00:18
 1/3 anonim ***** válasza:
lehet, hogy álmodban odakaptál a szemedhez vagy megnyomtad
2020. máj. 29. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kötőhártya gyuladás lesz. Kamillás borogatás segít.
2020. máj. 29. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2020. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!