Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Létezik bifokalis kontaktlencs...

Létezik bifokalis kontaktlencse? Kontaktlencsére akarok váltani mar egy ideje, de távollátó és olvasó szemüvegem is van, amit jelenleg Váltogatok mikor épp mit csinálok. Kontaktlencse esetén ez hogy megy?

Figyelt kérdés
2020. júl. 1. 10:46
 1/3 anonim ***** válasza:

Persze, léteznek ilyenek. Személy szerint nem tudok róluk semmit, de nézz körül:

[link]

[link]

Azt vedd figyelembe, hogy nem garantált, hogy alkalmasnak bizonyul a szemed a lencsehordásra.

2020. júl. 1. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
És ezeknél mi garantálja, hogy pont úgy sikerül betenni, hogy a megfelelő rész kerül alulra ?
2020. júl. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se látok jól se közelre se távolra, kontaktlencsém van. Igaz, több műtéten estem át, szembetegségem van ,tehát nincs is más választásom.

Lehet,hogy egyedi eset vagyok, de az orvos felmérte/megkérdezte,hogy a távol, illetve közellátásom a szükségszerűbb.Úgy van kialakítva a lencsém,hogy közelre élesen látok, távollátásom kicsit gyengébb, de egy -os szemüveggel tökéletesre korrigálták.

2020. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!