Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemgolyómon van egy folt....

A szemgolyómon van egy folt. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés

Von egy kis folt a szemgolyómon. Már megvan amióta az eszemet tudó, de legalább 15 éve.

Időnként egy kicsit viszket az a terület. Mindkét szememre egy kicsit gyengén látok. Voltam már orvosi szemvizsgálaton, 8 évvel ezelőtt. Azóta se nem javult, talán egy nagyon kis mértékben rosszabodott a távol látásom, viszont akkor azt állapították meg, hogy nem kell szemüveg sem. A foltot mutattam, de megse vizsgálták.

Itt egy kép róla:


[link]


2020. júl. 12. 15:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen évek óta semmi zavaró nincs benne. A szemész szakorvos azt mondta hogy anyajegy. Elcsodálkoztam mert nem hallottam még ilyet. Elmondta az orvos ha alakja formája nem változik akkor semmi gond és elég gyakori.
2020. júl. 12. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Egy kicsit megnyugodtam. Úgy is el kell mennem szemészetre majd a covid után. Sajnos az éles látóterem 1-1,5méter. Az anyajegyes szememen egy kicsit rosszabb. :(

De addig is, legalább nem fog ezen kattogni az agyam egyfolytában.

2020. júl. 12. 15:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!