Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Van még valaki, akinek állandó...

Van még valaki, akinek állandóan kettős látása (szellemképes látása) van?

Figyelt kérdés

Kis korom óta kettős látásom van, akárhova nézek.

Viszont ha az egyik szememet becsukom, ez eltűnik, és egy szemmel élesen látok. -2.5 és -2.75ösek a szemeim.

Orvosnál megemlítettem, csináltak pár apró vizsgálatot, de szerintük öröklődő(húgomnál is ez a helyzet)

Tulajdonképpen szellemképes látást mondtak nekünk. Viszont akárhol olvasgattam, majdnem mindenhol azt írták, hogy ez bizonyos idő után el is múlik náluk, nálam viszont állandó.

Van még itt valaki, akivel ez a helyzet?

Hozzá szoktam az elmúlt években, hogy mindent máshogy látok, nem akadályoz a mindennapi teendőimben. Csupán kíváncsi vagyok, hogy másnak is van-e ilyen, és neki mit mondtak rá.



2020. júl. 13. 14:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem is szellemképes látásom lett a bal szememben pár napja tettem fel itt kérdést erről. Sötét alapon világos dolgok felett és néha alatt van egy halvány szellemkép. De nálam vagy az enyhe astigmatizmus okozza, vagy egy migrén komplikáció, ami után hirtelen kialakult ez a látászavar.
2020. júl. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Megoldódott azóta? Nekem is sötét alapon világos írásnál rossz.
2023. máj. 6. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Változatlan a helyzet, nem mentem vele dokihoz, húgomnak se mondtak rá semmi konkrétat.

Nem zavar a mindennapi életben.

2023. máj. 7. 14:32
 4/5 anonim ***** válasza:
És neked más tüneted nincs is? A lényeg, hogy nem zavar!
2023. máj. 12. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nincs más tünetem, csupán ez a kettős látás.
2023. máj. 24. 18:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!