Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Vision express első kontaktlen...

Vision express első kontaktlencse?

Figyelt kérdés

Volt valaki, aki a vision-nál volt első kontaktlencse vizsgálat+betanításon?


Mire lehet számítani? Adnak egyből próba lencsét, aznap már meg lehet venni a rendes lencsét?


2020. júl. 27. 13:52
 1/3 Mr.Q77 ***** válasza:

Már nem emlékszem pontosan hogy volt, ha nem túl extrém a lencséd nem tórikus stb. akkor talán kapsz raktárról. Amúgy várni kell rá


Ami megmaradt bennem mint emlék az az hogy az első (próba) kontaktlencsével "bezártak" egy szobába és addig nem jöhettem ki míg egyedül ki/be nem tudtam rakni :)

2020. júl. 27. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Akkor remélem vacsorát adnak 😀 még sosem próbáltam!


Nem hiszem, hogy nagyon extra kellene, sima - 1,5 mindkét szemem cilinder, meg minden hókuszkókusz nélkül.

2020. júl. 27. 14:09
 3/3 Mr.Q77 ***** válasza:

Akkor lehet kapsz rögtön.


Hát az első be/kivétel az elég szenvedős, de szükség van rá, hogy ha valami nem megy akkor ott a segítség stb. Bár ha meg is mutatják /el is magyarázzák sajnos ez egy "magányos" dolog, neked kell ráérezni.


Elsőre nagyon nehéz mert reflexből a szervezeted tiltakozik hogy bármit be/kivegyél a szemedbe/ből, ezt kell leküzdeni... de én a végén már átestem a ló túlsó oldalára és már szinte "kapartam" a kezemmel a szemem körmömmel hogy jöjjön ár ki az a rohadt lencse...

2020. júl. 27. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!