Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Gyakran véreres, fáradt...

Gyakran véreres, fáradt szemre mit ajánlanátok?

Figyelt kérdés
A munkám miatt sokat ülök a gép előtt és gyakran fáradt, véreres a szemem. Sajnos sűrűn belecsúszik a munka az éjszakába is. Mostanában jobban meg van erőltetve szerintem. Van javaslatotok hogyan lehet csökkenteni a szem fáradtságát, vörösségét? Használok szemcseppet, de nem sokat használt eddig erre a gondra.

2020. júl. 29. 11:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Kizárólag az hozhat megoldást, ha a monitort kevesebbet nézed.
2020. júl. 29. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
1/1: Szuper ötlet, beszéld meg a főnökömmel is :)
2020. júl. 29. 15:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Szemüveget használsz? A cseppek nekem sem sokat segítettek. Oda kell figyelni, hogy pislogj munka közben. Meredten figyeljük a monitort és elfelejtünk pislogni.
2020. júl. 29. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
3/3: Nem használok, de az egyik szememre rövidlátó vagyok. Igyekszem pislogni tudatosan, de már eleve úgy ébredek, hogy mindig vérben van és fáradt. Gondoltam rá, hogy jó lenne esetleg egy szemüveg a gép előtt.
2020. júl. 29. 17:17
 5/6 anonim ***** válasza:
A szemüveg nekem segített. De voltam szemorvosnál és kaptam krémet, csöppeket. A légkondi és az erős napsütés hatására fokozódik. Ja, és tusolás, fürdés után is rossz.
2020. júl. 29. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
5/5: Megkérdezhetem, hogy milyen krémet és cseppeket ajánlottak neked?
2020. aug. 4. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!