Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szemcsepp nem teszi függővé...

A szemcsepp nem teszi függővé a szemet? Nem árt?

Figyelt kérdés

2020. szept. 4. 19:00
 1/4 anonim ***** válasza:
73%
Nem! ez csak az orrcseppre igaz.
2020. szept. 4. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
36%

Amugy szemcseppre is. Sajat tapasztalat. A szamitogep miatti szarazsagra a legjobbat, Systane-t hasznalok, es fuggove tesz. Eros szarazsagon segit, tehat jo, hogy megvettem. De par nap mulva ordogi kor jon. Erzem a szaraz feszulest, cseppentek, es ujra es ujra jon az erzes. Ha elfogy a szemcsepp akkor pedig elmulik a feszules.

Meg gyomorsav-lekotokkel is ez volt. Elhagytam a Rennie-t, es nincs sok savam.

Szerintem szukseg is van ezekre, de van egy finom hatar, mikor inkabb meg kell tudni allni.

2020. szept. 4. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindkettőtök válaszát!


Én ilyen Gabriel nevű szemcseppet használtam. Kontaktlencse kivétele, illetve szolizás után (attól függetlenül, hogy ott csukva van a szemem) használom. Csak előfurdul, hogy túl sokat cseppentek, mert nem megy pont a pupillára. :D


De a látást ugye nem rongálja?

2020. szept. 4. 21:34
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Miért akarod a pupillara cseppenteni? Teljesen felesleges többet használni, egy csepp a belső szemzúgba és kész. A könnycsatorna is ott van, mégis az egész szemedet nedvesíti. Pár pislogás után elterül az egész szemgolyón.
2020. szept. 8. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!