Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szem injekciót hogy lehet...

Szem injekciót hogy lehet túlélni?

Figyelt kérdés

Valakinek esetleg tapasztalat?

Csak mert hallottam róla (egy kolléga mondta, hogy ismerőse kap. Makuladegenerácio miatt) szóval van ilyen. És azóta is futkos a hideg a hátamon. De hát gondolom altatásban kapja. Na de akkor is..


2020. szept. 10. 22:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Nincs benne úgy ideg. Egy pici tűszúrást nem is érzel szerintem. Gondolj bele egy látásjavító műtétbe ahol bele égetnek a szemedbe lézerrel. Az se altatásban megy és bárhol máshol meg elég kellemetlen lenne.
2020. szept. 10. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szemcseppel érzéstelenít az orvos, szó szerint semmit nem érzel.
2020. szept. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Jah értem. Akkor "csak" szerencsére látványra lehet horrorisztikus és félelmetes.
2020. szept. 10. 22:39
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
szemcseppel érzéstelenítenek, csak annyi, hogy ugye látod, hogy szúrnak a szemed felé a tűvel, mert pislogni nem tudsz (erre is kapsz egy cseppet), és az mondjuk elég kellemetlen, de azért fel lehet dolgozni.
2020. szept. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
rettegtem előtte, de egyáltalán nem éreztem semmit, és a tűt sem láttam, mondták, hogy nézzek jobbra felfelé, és balról alulról adták be semmit nem érzékeltem belőle. ja , én tudtam pislogni, mert nem műtét volt,
2020. szept. 11. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Látványra se látod. Ha érzéstelenítőt csepegtetnek akkor nem látsz azzal a szemeddel semmit
2020. szept. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
#6 Már hogy a francba ne látna? :D Milyen érzéstelenítőt kaptál te??
2020. szept. 16. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Foltokat esetleg.
2020. szept. 17. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
#8 Ez nemtudom honnan jött neked, teljesen tisztán lehet látni az érzéstelenítővel is.
2020. szept. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
8 Szerintem akkor kevered valamivel. :D Az érzéstelenítő nem homályosítja a látást.
2020. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!