Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Leválhatott a retinám?

Leválhatott a retinám?

Figyelt kérdés

Semmi bajom nem volt egész nap, jól voltam, aztán egy hirtelen mozdulatnál a szemembe villant egy ezüst döntött háromszög. Rosszul lettem, azóta is szédelgek. 1 óra múlva eltünt, de a bal szememben még mindig benne van egy vágás szerűség.(a bal szemem lyukas, egy tűhegyni lyuk van rajta.. Ezért parázok)

Esetleg migrén aura lenne? Olyanom volt már és teljesen más érzés, mást latok akkor stb. Fejem pedig nem fáj, csak hányingerem van és mintha tengeri beteg lennék...


2020. okt. 2. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
90%
Menj már be az ügyeletre inkább...
2020. okt. 2. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Menj orvoshoz, lehet retinaleválás is..
2020. okt. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Ugyeleten foglalkoznak ezzel? Vagy elkuldenek mert nem sürgős?
2020. okt. 2. 19:50
 4/15 A kérdező kommentje:
Rittig ilyenkor kell történnie mikor hétvége jön:D
2020. okt. 2. 19:50
 5/15 anonim ***** válasza:
84%
Hívd fel oket!
2020. okt. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
24%
Ügyeleten csak rá néznek, de nem ér sokat, de hátha tovább küldenek. Nem szemészek dolgoznak ott :( egy telefon nem rossz ötlet.
2020. okt. 2. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem szaruhártya sérülésem lett attól, hogy a lányom belekapott a szemembe.Állandóan fojt a könnyem és baromi erős fejfájásom lett.Estefele már nem bírtam, bementem ügyeletre(kórházba) és simán megnézett egy szemész aki ügyeletben volt.Menj be kórházba,ott tuti megnézik és kapsz rá valamit(ha nagyon súlyos be is fektetnek)
2020. okt. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ja és én pld gépezni se bírtam, telefonozni..semmi, mert annyira fájt még a fény is.Ha fontos a látásod akkor menj be mindenképp hogy ellássanak.
2020. okt. 2. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ugyeleten pont ilyenekkel nem nevetnek ki. Ha migren-aura, akkor sem egy mindennapi normalis dolog. Rutinszeru ellenorzessel legalabb ki tudjak zarni, hogy pl nem a szemednek van baja.
2020. okt. 3. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
79%
Ha levált a retinád akkor villámokat látsz folyamatosan. Ez a jellegzetes tünete.
2020. okt. 3. 02:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!