Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit lehet csinálni vele házilag?

Mit lehet csinálni vele házilag?

Figyelt kérdés
A bal szemem külső sarka reggelre picit fáj, piros, és viszket, a szempilla tövében kicsit duzzadt. De nem túlzottan, de félek, nehogy tovább romoljon az állapota. Egy ismerősnek is így kezdődött talán, és beödémásodott, átterjedt a másik szemére is, és az ügyeleten kötött ki. Azt hiszem a kamillától ödémásodott be neki, tehát akkor ne kamillázzak ugye? Mit lehet vele kezdeni házilag, amíg nem vészes. Én arra gondolok, hogy talán krém mehetett a szemembe. Máskor is volt már ilyen, de elmúlt, remélem most is. Szemcseppet már cseppentettem bele, ami irritált szemre van. Gondolom az nem sokat ér neki.
2020. okt. 11. 16:00
 1/6 anonim ***** válasza:

Házilag?

Háziorvosnak meg tudod mutatni.

2020. okt. 11. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De most komolyan, egy pici pirossággal rohanjak a háziorvoshoz? Pláne most?
2020. okt. 11. 17:13
 3/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem lehet, hogy arpa? Nekem sajnos neha elojon, nagyon tud fajni, szurni,viszketni, de en kamillazni szoktam, es nekem attol mindig elmulik.
2020. okt. 11. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Körömvirág krémmel vékonyan kend be, nekem elmulasztotta 2 nap alatt amikor a szemem sarka fájt, persze ha nem javul, akkor szemészetet hívd fel.
2020. okt. 12. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Úgy látom, most reggelre, hogy már nem olyan piros, nem viszket, viszont, mintha kicsit duzzadtabb lenne ott a felső szemhéj, de csak enyhén, ez le fog menni magától?
2020. okt. 12. 10:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy hideg vizes vattát a csukott szemedre, sokszor ez is leviszi a gyulladást
2020. okt. 12. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!