Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ki használ "alvós" kontaktlenc...

Ki használ "alvós" kontaktlencsét? Milyet? Mióta, és mennyi időközönként veszi ki éjszakára?

Figyelt kérdés
2010. aug. 9. 10:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Az enyém hordható éjjel nappal, de kiveszem minden este.
2010. aug. 9. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a következő csomag kontaktlencsém már olyan, amit alvásra nemkell kivenni. a doktornő azt mondta, hogy 5 naponta kell kivenni egy éjszakára, ennyi az egész. szóval... 5 naponta hagyd ázni egy éjszakát.
2010. aug. 9. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen van,egyszer véletlenül elaludtam lencsében(egyébként minden este kiveszem)és reggel olyan furcsa homályos volt minden ,meg nagyon száraznak éreztem a lencsét.Én nem aludnék benne szerintem a szemnek is szüksége van pihenésre.
2010. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Hú én több éve használom ezt a fajtát: Ciba Vision AirOptix Night&Day Aqua. Igazából mindig bent van, néha ha kényelmetlen, kiveszem 1 éjszakára, másnap vissza teszem, akkor jó. Amúgy nem szoktam pihentetni a szemem. Biztos nem egészséges, de nagyon hozzászoktam. Természetesen havonta cserélem azért, de csak annyi hogy este kiveszem, reggel beteszem az újat. Legalább 5-6 éve használom.
2010. aug. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

utolsó: nem deformálódott el a szemed?

én úgy hallottam h el deformálódik tőle pár éven belül

2010. aug. 9. 21:04
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem, semmi baja! Remélem így is marad!
2010. aug. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!