Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Augusztus óta visszatérő...

Augusztus óta visszatérő szembevérzés?

Figyelt kérdés

Augusztus elején - hosszan tartó gépezés után - bevérzett a jobb szemem, vérvörösen látszódott két vastag ér. Néhány nap alatt javult a helyzet, de az a két ér még most is látszódik halványan.


Azóta vissza-vissza tér a szembevérzés, de mostmár néhány órás gépezés után is, és mindkét szemet érinti. Nem jelentkezik mindennap, de 2-3 hetente egyszer legalább előjön. Ilyenkor több órás pihentetés után jobb lesz, de az augusztus elején megduzzadt két ér még most is látszik halványan.

Szemfájdalom, látásromlás, homályos látás nem jelentkezett.


Voltam szemésznél, aki szemszárazságot állapított meg, kaptam rá szemcseppet azonban mivel a tünetek továbbra is megvannak aggódom.

Van valakinek tapasztalata ilyen problémával, vagy ötlete a megoldásra?



2020. okt. 28. 01:38
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérnyomásod rendben van, nem magas? Nekem amikor bevérzett a szemem szemészeten mondták, hogy magas vérnyomás látszik a szememben, elmentem orvoshoz és 180 volt.
2020. okt. 28. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!