Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemszárazságra milyen márkájú...

Szemszárazságra milyen márkájú vény nélkül kapható szemcseppet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Arra vagyok kiváncsi nektek melyik jött vagy árát tekintve melyik az elfogadhatóbb? milyen tapasztalataitok vannak ezekkel kapcsolatban?
2010. aug. 9. 19:36
 1/8 anonim ***** válasza:
visin.
2010. aug. 9. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Artelac a nekem nagyon jól bevált.
2010. aug. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Alcon gyártól: Syntec zselé, vagy Alcon Tears Naturele II.
2010. aug. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! olyat esetleg tudtok mondani amit lágy kontaktlencsével is tudok használni??
2010. aug. 10. 11:19
 5/8 anonim ***** válasza:
visin-nek a világoskékje, de az szerintem drága, de én azt használom
2010. aug. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
2 napja vettem lágy kontaktlencséhez szemcseppet :tears naturle.teljesen kikezdte a szememet a lencse, majd helyre is hozta a csepp.
2010. aug. 17. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszike :))
2010. aug. 17. 15:49
 8/8 anonim válasza:
Humalac-B --- nekem régen, amikor használnom kellett, ez vált be (jobb a Visine-nél, árban pedig lényegesen kevesebbe kerül!). A különbséget a három típus (Humalac-A, -B, -C) között nem ismerem, de a B hatékonyabb volt számomra, mint az A. A C kontaktlencséseknek jó. Használat előtt ki kell venni a lencsét, becsepegtetni a műkönnyel a szemeket, és 15 perc múlva ismét visszahelyezhető a kontaktlencse.
2012. nov. 6. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!