Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Meg van duzzadva a bal szemhéj...

Meg van duzzadva a bal szemhéjam, mitől lehet ez?

Figyelt kérdés
Tegnap elkezdett fájni, mára bedagadt és fáj, ha pislogok. De nem piros kívülről. Szemész meg nincs már a héten. :S A háziorvosom látatlanban felírt egy szemcseppet, nem tudom, ér-e valamit?!
2010. aug. 12. 21:52
 1/4 anonim válasza:

Duzzadt felső szemhéj lehet szív-, valamint májproblémák miatt. Ha az alsó szemhéjad gyulladt, az veseproblémára utalhat, de az is lehet, hogy egyszerűen csak begyulladt.

Nekem egyszer 1-2 óra délutáni alvás alatt duzzadt meg, kicsit piros is volt és viszketett. Hideg vizes borogatást tettem rá, aztán szép lassan leapadt, azóta nem fordult elő ilyesmi.

szerintem, ha nem vörös, nem viszket, nem csipás a szemed, nem könnyezel, akkor nem komoly a baj. De ha sokáig ilyen marad, mindenképpen menj el vele orvoshoz!

2010. aug. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is bedagadt a jobb szemhéjam egy hónappal ezelőtt, piros nem volt. Beduzzadt és kitapintható csomó volt rajta, fájt. A szemész doktornő azt mondta, hogy árpa, Tetran szemkenőcsöt írt fel amivel kenegettem és három nap múlva már el is múlt. Amíg nem látta orvos, kamillateával borogathatod nem ártasz vele.
2010. aug. 17. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Lett rá megoldás???

nekem is ez a problémám

2014. jan. 12. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem derült ki, hogy mi volt a baja, de lement 1-2 nap alatt. :)
2014. jan. 13. 16:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!