Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen betegség okozhatja az...

Milyen betegség okozhatja az egyik szem kidülledését, illetve nyomásérzést a szemben?

Figyelt kérdés
Lényeges hogy csak az egyik szemről van szó, a másikkal semmi probléma.

2020. dec. 28. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
64%
Ezt szakorvos tudja megállapítani, mert lehet szem rendellensségtöl kezdve akár agydaganatig sok minden - de ezt csak kivizsgálással lehet eldönteni.
2020. dec. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen esetben sos orvoshoz kell menni
2020. dec. 28. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igazság szerint ezek a tünetek pár hónappal egy szürkehályog műtét után jelentkeztek még nyáron, amit a kontroll vizsgálaton jeleztem is, de az orvos megnyugtatott hogy ez előfordulhat ilyen műtét után.. Akkor egy kicsit megnyugodtam, de az elmúlt hetekben egyre zavaróbbá vált ez az érzés, és már szemmel láthatóan ki van dülledve a bal szemem, lassan kétszerese a másiknak. Nem hiszem ezen a ponton hogy ez normális lenne. Persze visszamegyek az orvoshoz, csak már annyira ideges vagyok miatta hogy megpróbáltam a neten is kutakodni egy kicsit. Köszi a válaszokat!
2020. dec. 28. 18:40
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Keress fel másik szemorvost, mert ez komolynak hallatszik
2020. dec. 28. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
42%
Még egyszer: azonnal keresd fel a háziorvosod, valószínűleg neurológiára fog küldeni. Ez nem játék!
2020. dec. 28. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kép?
2020. dec. 28. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát mindig mondani kell ha kontrollra mész. Ha már rendellenessé válik akkor csak csinál vele valamit
2021. jan. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!