Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mit csináljak? a bal szememen...

Mit csináljak? a bal szememen midig kijön az árpa..

Figyelt kérdés
Először a szemem alatt jött ki, rá pár napra ki jött a szemhélyam belső zugába, aztán most egy hétre rá megint kijött ugyan azon a szememen, csak most az egész szemhélyamon...mit csináljak? Tudok ellene tenni valamit? Értelmes, gyors választ szeretnék kapni ... A vàlaszokat előre is kösziii
2020. dec. 29. 21:25
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

Ez fertőző.A saját törölköződdel is át tudod vinni,akár a másik Szemere is.

Keress fel egy orvost.

Kamillát lemondást is szokták javasolni.Nekem gyermekkoromban többször volt.És nagyanyám mondott egy bizarrnak hangzó, gyógymódot.Attól vagy nem nem tudom,de gyorsan elmúlt, és azóta sem jött elő ez a probléma.

2020. dec. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
64%

A kamillát felejtsd is el hamar.

Ezen doki segít

2020. dec. 29. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, ebből lehet komolyabb bajom?
2020. dec. 29. 22:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem néha a huzattól szokott kijönni. Általában nem várom meg, hogy magától fakadjon ki. Lefertőtlenített tűvel felszúrom. Másnapra már nem is látszik. De, persze nem ajánlom, mert veszélyes ne próbáljátok ki otthon.
2021. jan. 2. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!