Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Megvakulhatok ettől?

Megvakulhatok ettől?

Figyelt kérdés

fürdés előtt elvégeztem egy nagy wc-t,és nem emlékszem pontosan,hogy mielőtt beleültem a kádba megmostam e a kezem előtte..de közbe az arcomat is tisztítottam,a szememet is kimostam,persze lehet bacis kézzel:S

megvakulhatok ilyentől? a mihamarbabi választ előre is köszönöm.Nagyon aggódom :S


2010. aug. 15. 22:09
 1/7 A kérdező kommentje:
*mihamarabbi
2010. aug. 15. 22:09
 2/7 anonim ***** válasza:
nem
2010. aug. 15. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 BeerHunter ***** válasza:

Ahhoz ritka sz.r immunrendszer kéne, és kőkemény hígfosás.

Kicsi az esélye, nyugi:)

2010. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
hát én nemhinném.. mivel a testeden is lehet akármilyen baci, és azzal a vízzel mostál arcot gondolom amiben áztattad a tested. kétlem hogy ilyentől megvakulsz. de gondolj bele, strandon, vagy balatonon vagy és belemegy a víz a szemedbe semmi bajod nem lesz. max begyullad.
2010. aug. 15. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
De áruld már el, hogy a szemgolyódat mi a rákfenével mosod le?:O
2010. aug. 15. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vakulhatsz meg. Legrosszabb esetben fertőzés (gyulladás), utána orvos. Egy biológus.
2010. aug. 15. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. aug. 15. 22:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!