Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Szemüveg állandóan csúszkál,...

Szemüveg állandóan csúszkál, nem lehet beállítani ?!

Figyelt kérdés
Lett egy új szemüvegem. 10 éve már, hogy nem volt új, a régivel sose volt baj. Most amit kaptam, állandóan lecsúszik, ha meg állítanak a szárán, akkor a fülemnél meg a szár érintkezésénél is megfájdul a fejem tartósan. Már 6 optikában jártam, és egyszerűen nem sikerül eltalálni. A papuccsal kellene kezdeni valamit? Alapvetően széles fejem és széles orrom is van, sajnos nagyon sok szemüveg amiatt kiesett a próbák során is, mert egyszerűen felveszem, és túl kicsi. Jelenleg a papucs gyári, el tud mozdulni. Nagyon elkeseredett és tanácstalan vagyok :(

#szemüveg #lecsúszás #nyom #beállíthatatlan
2021. febr. 24. 18:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Létezik szilikonpapucs is, próbáld meg azt. Nekem még nem volt ilyenem, de elvileg kevésbé tud csúszkálni.
2021. febr. 24. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És olyan volt már valakinek, hogy a keret szélén (nem a lencsénél,hanem oldalt, amihez a szár csatlakozik) túl fényes, és sokat csillog? Azt csak megszokni lehet/majd veszít a használással a fényéből?
2021. febr. 24. 18:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Bennem már 50 éve felmerült, hogy miért ilyen nyüzüge, nem rugalmas, nem tapadós, nem állítható szemüvegszárak vannak a dioptriás szemüvegekhez, miért nem olyanok, mint a sportszemüvegeknél.
2021. febr. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!