Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Lehet gyári hibás egy szemüveg...

Ness_ kérdése:

Lehet gyári hibás egy szemüveglencse?

Figyelt kérdés

4 napja vettem át az új szemüvegem, Hoya lencsékkel. Ma törölgetés közben hajszálkarcokat vettem észre rajta, a bal lencse bal felső sarkában, és a jobb lencse jobb felső sarkában is. járt már valaki így? Garanciás, így vissza fogom vinni, de elég ideges vagyok, mitől lehet ez.

A szárán elég sokat állítgattak, lehet akkor okozhattak kárt a lencsékben?

Egy kép a hibáról: [link]



2021. márc. 10. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez csiszolási hiba
2021. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Persze, én is így kaptam meg, de még átvételkor vette észre az üzletvezető. 3 munkanap után küldték az újat. Garanciális, kötelességük küldeni egy karcmenteset. Előfordul.
2021. márc. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Oh, jézus, ezt vidd vissza, valami gyári hiba lesz, nem értem hogy nem ellenőrizték.
2021. ápr. 1. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Előfordulhat hogy nem vették észre. Vidd vissza, és kapsz egy újat. Tudom, hogy milyen rossz érzés lehet hogy kiadsz egy csomó pénzt rá és ezt kapod. Ott dolgozom, nagyon hajtva vagyunk darab miatt. És ennek itt is a következménye, nagyobb az esélye annak hogy átmegy egy ilyen. Esetleg azt megtudhatom melyik Hoyabol van? Budapesti vagy Mátészalkai? Hogy hol vétettek
2021. ápr. 6. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Visszavittem, kivizsgálták és kicserélték minden gond nélkül. :) Nem tudom, melyik gyárból van, egy budapesti optikában csináltattam. Köszi a válaszokat!
2021. ápr. 10. 15:29
 6/6 anonim válasza:
Én a Mátészalkaiban dolgozok, ezért érdeklődtem. 😁 Köszönöm a választ.
2021. ápr. 11. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!