Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A kancsalság csak műtéttel...

A kancsalság csak műtéttel gyógyítható?

Figyelt kérdés

Vagy léteznek speciális szemüvegek, terápiák is, amikkel javítani lehet a helyzeten? A műtét mennyire kockázatos?


Köszönöm előre is!



2021. ápr. 5. 15:18
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsánat, rosszul tettem fel a kérdést. Azt tudom, hogy szemüvegek léteznek, inkább arra lennék kíváncsi, hogy ezek hatékonyak-e, vagy tényleges megoldást nem jelentenek.
2021. ápr. 5. 15:30
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A műtét jelent tényleges megoldást. Nem kockázatos, ez rutin műtét. Ezt nem jó halogatni, minél hamarabb/fiatalabb korban történik, annál jobb.
2021. ápr. 5. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

hát a műtét az műtét én sem szívesen választanám lehet a először valamilyen szemüveget próbálnék meg.


Szerintem beszélj egy szemésszel erről ő el mondja a véleményét (mennyire előre haladott,korrigálható-e szemüveggel) ha más nem magánnal maga a vizsgálat nem kerül annyira sokba.Én is ezt tervezem 25 vagyok és ez iszonyatosan zavar nálam ez az utóbbi 1-2 évben alakult ki nem tudom miért.

2021. ápr. 13. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nem biztos, hogy az utóbbi 1-2 évben alakult ki, lehet csak eddig nem vették észre a magyar szakorvosok.Én hiába voltam az ország legjobb szemklinikáján, ezt sem sikerült észrevenniük. Az sem meglepő, hogy itt halnak meg legtöbben arányosan Covidban, többen halnak meg itt, mint másik 15 európai országban együttvéve.De itt jó az embereknek ez az egészségügyi színvonal.
2021. ápr. 26. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Csak műtéttel és az se mindig sikerül elsőre. Lányomnak harmadjára sikerült csak
2023. jan. 26. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!