Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kontaktlencsét vision expressb...

Kontaktlencsét vision expressben vagy ofotértben vegyek?

Figyelt kérdés

Először látásvizsgálatra megyek, mindkét optikában csináltattam már szemüveget, de mégis érdekelne, hogy lencsét melyikben érdemesebb csináltatni vagy mindegy?

A lencse árakkal sem vagyom tisztában, talán más márkákkal dolgozik a 2 üzlet illetve az árak is különbözhetnek?! Tehát az ár sem annyira mindegy :)


Egyébként erről nem találtam infót, de - 0.5 szemüveg dioptriához csinálnak kontaktlencsét, ugye?



2021. ápr. 6. 15:25
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanaz a cég a kettő, a termékek is ugyanazok, szóval kvázi mindegy.
2021. ápr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy ugyanaz a cég? :D
2021. ápr. 6. 15:33
 3/10 anonim ***** válasza:

Hát... hogy ugyanaz a cég. Ezt másképp hogy írjam le? :)

Mindkét cég a Grand Vision Hungary Kft.


Nekem a Vision expressnél van kontaklencsém, iWear lencsém van, ami kvázi az Ofotért márkája. Ergo ugyanazt árulják. A cégnév is ugyanaz. Ennél pontosabban mit írjak még? :D

2021. ápr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Ennél pontosabban nem kell, de mint látod, elsőre nem fejtetted ki, ezért volt a kérdésem...
2021. ápr. 6. 15:40
 5/10 anonim ***** válasza:
Elsőre is leírtam, hogy ugyanaz a két cég, ugyanazokkal a termékekkel. :) De oké. Örülök, hogy segíthettem. :)
2021. ápr. 6. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Várom a további válaszokat tapasztalatokat! :)
2021. ápr. 6. 15:45
 7/10 anonim ***** válasza:

A budapesti Duna Plaza-s Ofotértbe ne menjél, mert elképesztően bunkó nők vannak ott.

Az Örs vezér terén lévőben viszont kedvesek.

2021. ápr. 6. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Nem budapesti vagyok :)
2021. ápr. 6. 17:49
 9/10 anonim válasza:
Lehet kontaklencsét minden drioptriára. Mást én sajnos nem tudok
2022. aug. 7. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Minden dioprtia kap kontaktlencsét :) a két üzletlánc ugyanazzal a márkákkal dolgozik mert egy cég.. Mint a Wolt és a panda express :D
2023. okt. 27. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!