Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ugye nem lesz semmi baja a...

Ugye nem lesz semmi baja a szememnek, ha pisiles utan, amikor megraztam, az egyik csepp belement? Kicsit csip de jol latok. Trollok kimeljenek! Komoly!

Figyelt kérdés
Tokeletesen latok, de kicsit csip a szemem. Konkretan belement egy hugycsepp, amikor pisiles utan megraztam. Mit csinaljak hogy ne csipjen? Mossam ki siman vizzel? Lehet tole barmi komoly szembajom?? Valakivel tortent mar ilyen? Surgos!!!

2021. máj. 1. 15:13
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
mosd ki sima vizel és ha nem javul menny el szemészetre ....
2021. máj. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
83%

Nőként érdekelne, hogy hogyan lehet annyira rázni, hogy a szemedbe megy.

Csapkodod mint állat?!

Egyébként oblítsd ki vízzel.

2021. máj. 1. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
A vizelet egészséges ember esetén steril. Ennek ellenére van benne némi só az csípheti a szemed, mosd ki és nem lesz baj
2021. máj. 1. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Ok kimosom
2021. máj. 1. 15:27
 5/9 A kérdező kommentje:

Kimostam, mar nem csip, semmi bajom nincsen! Koszonom a valaszokat!


#2. Hogyhogy hogy? Rendesen megraztam, mint ahogy szoktam, de hat van ilyen :D

2021. máj. 1. 15:32
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
NANANA azért vigyázzál ha 3x rázod meg, vagy ha 5mp-nél tovább tart a rázás, az már recskázásnak minősül!
2021. máj. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
XD ez jo!
2021. máj. 1. 16:06
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Legközelebb óvatosan azzal a szerszámmal! Még véletlenül szembepisiled magadat. :D

Viccet félretéve, a vizelet savas, az ondó pedig lúgos, úgyhogy vigyázz. Legközelebb inkább töröld meg wécépapírral vagy papírzsebkendővel a fütyidet, ne rázogasd vagy hunyd be a szemed.

2021. máj. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
6. Mindegy, hogy a Kérdező szembe pislantotta-e magát vagy spermát lőtt a szemébe. A kémhatása miatt egyik sem jó, ha a szembe kerül. Még a víz is kellemetlen tud lenni, ha az ember nem hunyja be időben a szemét.
2021. máj. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!