Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Homályos fekete folt a látótér...

Homályos fekete folt a látótérben. Nagyon zavar, mit tegyek? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Segítségeteket kérném...Körülbelül két napja homályos kicsi fekete foltot kezdtem el látani(egyet) ...nem látom folyamatosan, de például motorozás közben, sokkal gyakrabban..körülbelül negyed óránként, jön elő, és amerre elnézek, arra úszik a folt is..Nem érzem, hogy benne lenne a szememben és tüdkörben sem látom. Próbáltam kimosni, víz alatt kinyitottam a szemem dörzsöltem, könnyeztem, de semmi! Nagyon ideges vagyok tüle, hogy mi van a szememmel! Kérlek segítsetek mit tegyek! Ha innen nem sikerül semmi okosat szereznem, akkor pedig irány a szemorvos...:(


Válaszaitokat előre is köszönöm!


2010. aug. 23. 11:15
 1/6 A kérdező kommentje:
Inkább ilyen szürkés, átlátszó, nem kimondtottan fekete...Akkor jön elő leginkább, ha hirtelen valamelyik irányba elnézek, akkor kezd el az is úszni...
2010. aug. 23. 11:18
 2/6 anonim ***** válasza:

Menj el szemészetre.

Anyósomnál is így kezdődött, először csak egy foltot látott, most már többet. Kiderült, hogy az egyik szemében az üvegtest sérült, amire gyógyszer sincs.

Nem mondom, hogy neked is ez van, de jobb ha megnézi hozzáértő személy.

2010. aug. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
A kérdés kiírója vagyok, csak másik fiókkal, mivel az előzőre nehezen tudok csak belépni..... 15 éves vagyok, lehetséges, hogy tényleg az a bajom? Remélem nem!
2010. aug. 23. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
csak kicsi, kb fél mm x fél mm
2010. aug. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Most olvasgattam a neten. Van ilyen üvegtest homály nevezetű dolog. Mindenhol azt írják, hogy nem vészes és nem kell vele foglalkozni, majd hozzászokik az ember.

Keress rá a neten te is.

2010. aug. 23. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szemészhez és sajnos neurológushoz is el kell menni valószínű. Fölösleges most itt téged ijesztgetni a különböző kórokkal, az a legjobb, ha mihamarabb elmész az orvoshoz, aki meg tud vizsgálni.
2010. aug. 23. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!