Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma voltam az ofotértnél egy...

Ma voltam az ofotértnél egy látás vizsgálaton. Azt mondta a szakértő hogy egy pigmentfoltot lát a szememben és hogy menjek el szemészetre megnézetni. Mire utalhat ez?

Figyelt kérdés
2021. máj. 9. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nem biztos, de szerintem egy pigmentfolt van a szemedben, és érdemes a szemészeten megmutatni.
2021. máj. 9. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
87%
Menj el azonnal, reméljük, hogy semmi gond nincs, de én úgy tudom, hogy melanoma is lehet.
2021. máj. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Ofotértben általában optometristák dolgoznak, akiknek ugyanúgy fel kell tudni ismerniük a szem betegségeit, mint a szemész szakorvosoknak, viszont az optometristák nem kezelhetik. Ezért mondta, hogy menj el egy szemész szakorvoshoz, mert Ő fogja tudni megfelelően kezelni ha van mit.
2021. aug. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!