Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Hogy lehet rendesen letisztíta...

Hogy lehet rendesen letisztítani a szemüveget?

Figyelt kérdés

2 napja lett szemüvegem és nagyon zavar, hogy állandóan zsíros maszatos, a kis kendő amit kaotam hozzá meg mégjobban szét keni az egészet. Engem nagyon zavar.


Hogy lehet normálisan letakarítani, hogy maszat mentes legyen?


2021. jún. 18. 12:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
58%

Ablaktisztito+papirtorlo.


Amugy majd megszokod hogy koszos, par hét es eszre se veszed.

2021. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
77%
Èn a dm-ben szoktam venni ilyen nedves törlőkendőt, ami direkt erre van. De máshol is találsz ilyet. De vannak spray-k is.
2021. jún. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
0%
Igen, ez időnként kínlódás, én is bajlódom vele sokat. Az vígasztal, hogy nemsokára az összes betegség megszűnik, és a szemünk is tökéletes lesz.
2021. jún. 18. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
81%
Nekem Hoya kendot adtak hozza, az nagyon jo es nem maszatol. A papirtorlo csak osszecsikarja.
2021. jún. 18. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
57%
20 eve papirtorlot hasznalok, dehogy csikarja ossze
2021. jún. 18. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
37%

Több helyen azt írják, hogy csap alatt, vízzel és mosogatószerrel (esetleg szappannal) érdemes.

[link]

[link]

[link]

2021. jún. 18. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#1 nekem amilyen kényes a szemem, biztos hogy nem fogom megszokni.

Engem minden is zavar, meg bekönnyezek folyamat ha valami már nem stimmel, meg a fejem fáj.

Még az autókon az ablak fűtés szálai is szétcsëszik a szemem pedig már 4 éve megvan az az autó és azóta nem tudom megszokni hogy ott vannak.

2021. jún. 18. 17:29
 8/11 anonim ***** válasza:
72%
Lidl-ben szoktam alkoholos törlőkendőt venni, egy dobozban elég sok van eggyesével csomagolva. Ez folt nélkül meg tudja tisztítani a lencsét.
2021. jún. 18. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
72%
Alkoholos törlőkendő
2021. jún. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
57%
Én nagyjából 1-2 hetente lemosom a csapnál egy kis folyékony szappannal. De hétköznapokon ilyen nedves törlőkendőt használok. Álltalában Rossmann-ból vagy DM-ből veszem őket. (És olyanok is akadnak, amikkel a telefon kijelzőjét is letörölheted.)
2021. jún. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!