Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Milyen egy kontaktlencse...

Milyen egy kontaktlencse előfizetés?

Figyelt kérdés

Úgy értem hogy az elején vizsgálat van gondolom de mennyi időre szól az előfizetés, milyen időtávonként kell újra vizsgálat illetve hogy ezek mennyibe kerülnek?

Tapasztalatokat is várok.

Előre is köszönöm a válaszokat.



2021. júl. 13. 10:02
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem az előfizetésben benne voltak a vizsgálatok, szóval ha havonta mentem vizsgálatra, akkor havonta vizsgáltak meg plussz költség nélkül, szóval az előfizetésben benne volt a korlátlan vizsgálat.


Ha pl. azt éreztem, hogy nem jó a dioptria, akkor elmentem vizsgálatra és a következő lencsét már az új vizsgálat alapján kaptam.


Nekem évi 20 vagy 25 ezer volt, ebbe benne volt a lencse, a postázása, korlátlan vizsgálatok, minden ami ahhoz kell, hogy tudjad hordani.



Én egyébként másfél hónap után fel is adtam, nekem nagyon nem tetszett.

2021. júl. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
57%

Nincs olyan, hogy előfizetés :) Ha szeretnél kontaktlencsét csináltatni, elmész egy normális helyre, ott megvizsgálják a szemed (ennek van ára) és megállapítják, hogy hány dioptriás lencse kell. Utána adnak neked egy próba lencsét, ezt kipróbálod, hogy jó-e. Ezt követően nem muszáj visszamenned, megrendelheted Te magad is azt a kontaktlencsét a neten. Azért pár hónap után vissza kell menned / jó ha visszameész, ellenőrzik hogy minden rendben van-e, kényelmes-e, stb.

Ezt követően vagy visszajársz az optikába kontaktlencsét rendelni vagy továbbra is megoldod magad. Kb. évente el kell menni vizsgálatra, hiszen lehet, hogy új dioptriára van szükséged.

2021. aug. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!