Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » A szempillától be vérezhet...

A szempillától be vérezhet úgy a szem, hogy fáj?

Figyelt kérdés
2 napja voltam csináltatni szempillát a sógornőm esküvőjére. Másnap reggelre úgy keltem hogy a szemem alsó részénél (inkább akkor látni jobban mikor fel nézek) nagyon be van vérezve mind 2 oldalon,de a jobb oldalon fáj is picit mikor hozzá érek. Lehetséges bele ment a ragasztó mikor csinálta? Mert ott csípett nekem. Voltam már szempillát csináltatni és ilyen eddig még nem történt velem. Ma reggelre a második napra pirosabb lett, tehetek ellene valamit?

2021. júl. 22. 07:05
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A szem nem játék. Bármi lehet, belement a ragasztó, rosszul ragasztott fel pillát, ami belelóg és ingerli a szemed, elkaptál valami fertőzést, ha nem steril eszközöket használt a pillás, allergiás vagy a ragasztóra, van a szemhéj alatt alul egy pilla beszorulva....

Én szemészetre mennék először, még ma. Vagy szedesd le azzal, aki fekrakta és ha utána is rosszabb, akkor orvos.

2021. júl. 22. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Francnak kell mindent szart a szemre kenni-rakni?? Nem erre való, hanem hogy lássunk vele.
2021. júl. 22. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Még a saját szempilla is okozhat fájdalmat ha pld a szem felé nő be. Nekem a szemészeten segítettek
2021. júl. 22. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem csinaltattam volna ha nem mentem volna esküvőre mivel koszorúslány leszek, ezért szerettem volna hogy kinézzek valahogy.
2021. júl. 22. 08:18
 5/5 A kérdező kommentje:
Szerintem az a probléma, hogy bele ment a ragasztó, mert csípett mikor csinálta. Mit lehet tenni ilyenkor?
2021. júl. 22. 08:20

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!