Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Kell fizetni a próbalencséért?...

Kell fizetni a próbalencséért? (fontos)

Figyelt kérdés

Szóval váltani szeretnék szemüvegről kontaklencsére.

Tegnapelőtt voltam viszgálaton, azért 6000et fizettem úgyhogy ezen túlvagyok. Akkor a doktornő berakott egy próbalencsét,és 30 percig sétálgatnom kellett vele a városban,de akkormég nem tudott betanítani mert nagy volt a körmöm-.-


Holnap megyek vissza és a kérdés az hogy ha betanítják akkor rögtön el is hozhatom a próbalencsét? kell fizetni a próbalencséért? és a betanításért?

És akkor vennem kell hozzá folyadékot az mennyibe kerül?


Szóval úgy kb mennyi pénzt vigyek, mert nem akarok beégni:S


2010. aug. 29. 22:00
 1/4 anonim ***** válasza:

Az esetek nagy részében nem, főleg, ha olyan kisebb optikába mész, ahol már ismernek korábbról, nem kérik el az árát. Nekem volt, hogy kétfélét is adtak és nem kellett fizetnem érte, pedig rá is kérdeztem és mondtam, hogy kifizetem, nem fogadták el.

Ennek ellenére halottam már olyat, hogy valakitől kértek érte pénzt.

2010. aug. 29. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem a Vision Express-ben kellett fizetni érte!
2010. aug. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A próbalencsét általában el lehet hozni, a folyadék 3000-5000 Ft lesz (egy jó nagy adag), abban van tok is általában.
2010. aug. 29. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

akkor ha viszek 10000et az elég lesz nem?:O

2010. aug. 29. 22:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!