Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Femto smart lézeres kezelésem...

Femto smart lézeres kezelésem volt két nappal ezelőtt jelenleg sokkal gyengébnek érzem a bal szememet, mint a jobbat ez normális?

Figyelt kérdés

Két napja volt femto smart lézeres kezelésem, a két szememről magas cylinder értékeket műtöttek le jelezték is, hogy lehet kétlépcsősnek kell majd lennie a műtátnek és később újra műtenek, ha nem megfelelő az eredmény. (-3.75 cyl mind a két szemem)


Amit észrevettem, hogy a bal szememmel sokkal homályosabban látok, a jobb már szinte kitisztult ez normális? Illetve, honnan tudok megbizonyosodni arról, hogy a lebeny véleteln nem mozdult el? Kicsit aludtam délután, kiszáradt a szemem és a bal szemembe kisebb fájdalmat éreztem. Félek elmozdult a lebeny.



2021. szept. 18. 17:28
 1/1 szemdoki82 ***** válasza:
100%

Tisztelt Kérdező,


Az, hogy a két szem között különbség van, az ilyenkor még normális lehet, különösen akkor, ha kifejezetten magas cylinder értéket távolítottak el.

A Femto /Smart/ kezelés során a lebeny nagyon pontosan kerül vissza a helyére, un. pereme van a lebenynek, szinte sohasem mozdul el. Ennek ellenére bármilyen kétsége van, mindenképp menjen vissza a műtétet végző klinikára, ők könnyen megoldják ha mégis lenne elmozdulás.


Üdvözlettel: szemdoki82

2021. szept. 21. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!