Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Néhány hete rángatózik a...

Néhány hete rángatózik a szemhéjam. Kellene aggódnom?

Figyelt kérdés

Pár hete enyhébben, az elmúlt héten pedig egyre sűrűbben rángatózik a szemhéjam, de csak a bal. Ma már kb. 20x csinálta, korábban volt, hogy csak napi 1-2.


kb. 4 hete kezdtem el kontaktlencsét viselni, okozhatja? Korábban hordtam már, és száradt ugyan tőle a szemem, néha szúrt is, de sosem rángatózott...


Lehet elvileg idegrendszeri dolog, a kimerültségtől. Ugyanígy 4 hete kezdtem el edzeni is 1 év kihagyás után, heti 4-5 alkalommal, de korábban is edzettem, durvábban, és akkor nem volt ilyen...


Vitaminokat hetek óta szedek, 1000mg kalcium, 750 mg magnézium, 1500 mg c vitamin, illetve 2000NE b3.


Ülő munkát végzek, gél előtt ülök napi 8-10 órát. Alvás 6-7 óra kb.


Mi okozhatja ezt? Nagyon zavaró.. nem fáj, semmi, de megrémít. 29N


2021. szept. 27. 09:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Pihentetni kell a szemet olyankor, nekem is volt ilyen, semmi komoly.
2021. szept. 27. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Edzel is, magnéziumhiany valószínűleg
2021. szept. 27. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Pár napja múlt el, de előtte bedurvult. Érdekes tapasztalas, az tuti. Köszönöm a válaszokat!
2021. okt. 20. 13:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!