Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Mennyibe kerül 1 pár -4-es...

Mennyibe kerül 1 pár -4-es lencse az ofotértben?

Figyelt kérdés
Keretem az még jó, csak erősebbre kellene cserélni a lencsét. Persze a munkadíjjal együtt, és ha valaki azt is tudja, hogy a vékonyított mennyivel drágább, azt megköszönném. Az ofotért oldalán nem találtam árakat.

2021. okt. 13. 13:44
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát az sok mindentől függ, hogy milyen extrákat szeretnél, meg milyenek kellenek (pl. cilinder). De most októberben van valami akció is szemüvegekre. De amúgy szerintem menj be és kérdezd meg, az még nem jelenti azt, hogy rögtön meg is kell venned vagy hogy egyáltalán ott kell megvenned. Az alap lencse azt hiszem 16 ezer, de a vékonyítást és hogy neked konkrétan mire lesz szükséged, azt nem tudom.
2021. okt. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
A látás hónapja van. Menj be és most ingyen megvizsgálják a szemed. Érdemes neten időpontot foglalnod. Akkor és ott válaszolni tudnak a kérdéseidre.
2021. okt. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!