Kezdőoldal » Egészség » Szemproblémák » Ma voltam sasszemklinkián...

Ma voltam sasszemklinkián ahol az alábbi értékeket kaptam. Bal szem -0.25 cyl: 2.00 Jobb -0.50 cyl 2.00 Mint látható clinderes a szemem.Gyakran fáj a fejem. Ajánljátok a szeműtétet?

Figyelt kérdés

2021. okt. 15. 22:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem is volt cilinderem, csak jóval magasabb dioptriával. Megműtettem.
2021. okt. 16. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Metionin ***** válasza:
Dettó mint az egyes. Én is megműttettem.
2021. okt. 16. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 szemdoki82 ***** válasza:
75%

Tisztelt Kérdező,


Az asztigmia gyakori oka a fejfájásnak és a nagy mértékű asztigmia valóban nehezen korrigálható akár szemüveggel, akár kontaktlencsével, a lézeres szemműtét ideális megoldás. A Sasszemklinika gépei nagyon korszerűek, a klinika tapasztalt. Ennek ellenére a fejfájás egyéb okainak kizárására érdemes felkeresni egy szakambulanciát is, különösen abban az esetben, ha a szemműtét után is megmarad.


Tisztelettel:

2021. okt. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha anyagilag belefér, akkor persze. De ilyen kis dioptriával én biztos nem költenék annyit, örülnék, ha nekem is csak annyi lenne. Bár a fejfájás miatt már érdemes elgondolkozni rajta, bár lehet, hogy nem ez okozza.
2021. nov. 12. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Metionin ***** válasza:
4. Nem tudom, te hogy éled meg a 2 dioptriát de én -2-es szemmel már nem tudtam az utcán tájékozódni és a szembejövők arcát nem láttam.
2021. nov. 12. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Es bevált a lézeres sszemműtét???
2022. aug. 7. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Metionin ***** válasza:
6. Az enyém októberben lesz 2 éves, múlt héten voltam szemészeten, tökéletesen látok. Életem legjobb befektetése volt.
2022. aug. 7. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Ma voltam egy trend optikában, mert elegé kezdett fájni a fejem és bal szememtől kezdtem érezni, hamar kiderült hogy a szemszárasság okozta tűnetek miattak ázóta oránként műkönny plusz corneregel, de látás vizsgálat is volt ott a bal szemen találtak +0.75 cylindert a jobbos - 0.25 gyakorlatilag tökéletes. Meddig normális a +cylinder a műtét után. Azt mondták hogy a szaruhártya miatt lehet még cylinder mivel nem teljesen tökéletes, illetve hogy ha 0-ás szem volt a cél akkor nagyon jó munkát végeztek a kliniknán. Ti erre mit mondanátok?
2022. okt. 17. 12:19
 9/9 anonim ***** válasza:

Tehát megműtötték a szemed? Melyik eljárással? Úgy tudom kisebb eltérésnél jobb eredményt lehet elérni, de lehet tévedek.

#1

2022. okt. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!